بهمن عبداللهی در گفتگوی تلویزیونی 3عامل مهم عدم تحقق سهم تعاون را برشمرد؛

تقویت تعاونی ها در مصوبات مجلس/ ایجاد اشتغال پایدار و ارزان در بخش تعاون

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، مجلس شورای اسلامی با چند مصوبه تقویت تعاونی ها را در سال حمایت از کالای ایرانی در دستور کار قرار داده و از اهداف تقویت تعاونی ها کاهش هزینه تولید و اشتغال پایدار است. در این خصوص رئیس اتاق تعاون ایران با تاکید بر ظرفیت بالای بخش تعاون در ایجاد اشتغال پایدار، هزینه اشتغال در بخش تعاون را رقمی بین30 تا 50 میلیون تومان عنوان کرد. وی در گفتگوی تصویری در بخش خبری 21 سیما، به نقش  3عامل مهم در عدم توفیق بخش تعاون به اهداف و سهم 25 درصدی اشاره کرد…

چهارشنبه, 29 فروردین, 1397 :: 11:39

کد خبر : 10543

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، مجلس شورای اسلامی با چند مصوبه تقویت تعاونی ها را در سال حمایت از کالای ایرانی در دستور کار قرار داده و از اهداف تقویت تعاونی ها کاهش هزینه تولید و اشتغال پایدار است.

در این خصوص رئیس اتاق تعاون ایران با تاکید بر ظرفیت بالای بخش تعاون در ایجاد اشتغال پایدار، هزینه اشتغال در بخش تعاون را رقمی بین۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان عنوان کرد.

وی در گفتگوی تصویری در بخش خبری ۲۱ سیما، به نقش  ۳عامل مهم در عدم توفیق بخش تعاون به اهداف و سهم ۲۵ درصدی اشاره کرد و گفت: عدم اجرای قوانین مرتبط با بخش تعاون، استیلای دولتی بر اقتصاد همچنین مشکلات و تحریم ها و مشکلات نظام بانکی مهمترین عوامل عدم تحقق سهم بخش تعاون شمرده می شوند.

 

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. 1

  کارآفرین استان کرمان شهر گلباف

  یک کار آفرین هستم با ۱۸ نیروی فعال
  من با ۳۲ میلیون کارم را شروع کردم تعاونی ها هم توانستن بخشی از مشکلات را برام هموار کنند

  پاسخ
 2. 2

  ناشناس

  تسهیلات اررزان قیمت بانکى!!! بانک هاى ما تسهیلات میدن؟؟؟؟کدوم بانک؟

  پاسخ
 3. 3

  حق لاله

  باسلام‌وخسته‌نباشید‌به‌اعضای‌اتاق‌تعاون‌وخدا‌قوت‌به‌شخص‌جناب ‌عبداللهی‌در‌این‌سه‌سالی‌که‌شما‌‌واردبخش‌تعاون‌شدیدواقعارشدچشم‌گیری‌دراین‌مدت‌داشته‌وشما‌بصورت‌جهادی‌وبااستعانت‌ازفرمایشات‌مقام‌معظم‌رهبری‌بخش‌تعاون‌کشوررا‌قوت‌بخشیدید‌.
  شمادرطی‌چندین‌سال‌گذشته‌بخش‌تعاون‌را‌وارد‌رسانه‌هاکردین‌واین‌باعث‌افتخار‌خانواده‌تعاون‌است‌که‌شناخته‌میشوند.

  پاسخ
  1. 3.1

   مهدی یعقوب پور

   باسلام وعرض ارادت سروران گرامی بنده مدیرعامل تعاونی کفاشان دست دوز تهران هستم تاسیس این تعاونی در سال ۱۳۴۷بوده وبا ۶هزار عضو تولید کنندگان کفش دست دوز زنانه ومردانه بنده این تعاونی را با خون ودل دارم اداره میکنم دریغ از یک حمایت از دفتر تعاون و وزارت تعاون شاید به مجلس وزارت ووووونامه دادم به داد این تعاونی برسید بعد ۵۰سال حیف است خاموش شود بنده طرحهایی را دارم که در سال تولید ملی می توان با برند های روز دنیا رقابت کرد برای این رقابت باید جهانی فکر کنیم مواد اولیه خوب اینهمه امکانات چرا تعاونی نمی تواند مواد اولیه بعلت نداشتن سرمایه وارد کند تا دست واسطه را کوتا نمایید ما تولیدئ های داریم که حرف اول صنعت کفش را درایران وکشورهای همجوار میزند ما می توانیم ارز آور باشیم اما……منتظر جواب شما مسولین هستم تا کمک کنید تولید کندگان به خانه شان که تعاونی هست برگردند تلفن ۶۶۱۸۶۶۳۷

   پاسخ

::: تمام حقوق این سایت متعلق به اتاق تعاون ایران می باشد :::.